Po zbytečné prohře následovala kanonáda

Roudničtí ve čtvrtek 27.10 přivítali na domácím zimním stadiónu tým HC Slovan Louny. Tento tým jsme 8.10 porazili vysoko 11:1.

Na sváteční den 27.10 však asi dlouho naši hráči nezapomenou. Zápas jsme rozehráli skvěle, soupeře přehrávali, vedli už 4:1, ale v závěru první dvacetiminutovky si nechali dát druhý gól, který soupeře nastartoval k silnému tlaku. Lounští dokonce snížili na 4:3. Roudnice sice ještě jednou odskočila na rozdíl dvou branek, ovšem v poslední třetině Louny využily početní výhodu a otočily zápas. V závěru přidal pojistku střelecky disponovaný Salač, který se celkově trefil čtyřikrát.

HC Roudnice – Slovan Louny 5:7 (4:2, 1:2, 0:3)

Branky a nahrávky:
3. Cerman, 5. Vacek (Kasal), 10. Cerman (Nenadál, Richter), 18. Kuchař, 26. Zedek (J. Brandejský)

Zklamání z jedné porážky si naši hokejisté vynahradili v druhém duelu tohoto týdne. V hlavním městě se 29.10 roudničtí hokejisté snažili na zpackaný zápas s Louny zapomenout. A další výpadek již nepřipustili. Od úvodního hvizdu měl náš A tým nad Olympikem jasně navrch a nakonec zvítězil vysoko 11:1.

Olympik Praha – HC Roudnice 1:11 (0:4, 1:5, 0:2)

Branky a nahrávky:
2. J. Brandejský (Zedek), 11. J. Brandejský (Cerman), 12. Pokorný (Kuchař), 20. J. Brandejský (Pokorný, Zedek), 22. Nenadál (J. Brandejský, Tintěra), 30. Barcal, 36. J. Brandejský (Barcal, Kopecký), 36. Kuchař (Pokorný), 37. Nenadál, 44. Barcal (Richter, Kopecký), 53. Nenadál