Ženy se vrací z Břeclavi neporaženy

Tým žen našeho klubu byl pozván na poslední prázdninový víkend na přípravný turnaj před sezónou do Břeclavi. Turnaj byl pro tři týmy a na dva dny. První den porazila naše děvčata pod vedením dvojice Bláha a Richtr hostitelskou Břeclav 4:2 a v druhém utkání dne Liberec poměrem 5:4. Následoval společný raut všech týmů od hostitele a zasloužený odpočinek. Druhý den následovaly odvety a naše dívky si zopakovaly výhru nad Libercem tentokrát 6:3 a poté se vydařila i odveta s domácím výběrem a to s výsledkem 2:1.

To znamenalo vítězství na turnaji a zasloužené první místo. Tím se povedla i premiéra nové sady dresů, kterou tým dostal před novou sezónou od vedení klubu. Pro holky to byl výborný test formy před začátkem nové sezóny kde se postupně v 1. lize setkají s týmy Pardubic, Berouna, Karlových Varů a Liberce.

Sestava: Dudková – Bergerová, Richtrová, Jirotková, Mertová, Malá, Simiková, Louthanová, Bláhová, Beránková, Feixová