Ztráta 2 bodů nás mrzí

15

Roudničtí hokejisté během prvního víkendu v roce 2017 odehráli dva zápasy. V obou utkáních jsme byli o něco lepším týmem, bohužel do tabulek KPM jsme si připsali pouze dva body. Ztráta bodů mrzí, předvedená hra však ukázala sílu našeho týmu.

HC Hvězda Praha – HC Roudnice nad Labem 4:3 (0:1, 1:0, 3:2)

Branky a nahrávky:
Kuchař (Pokorný), J. Brandejský (Kasal, Tintěra), Nenadál (Kasal)

Diváci, kteří se přišli podívat, tak viděli vyrovnané utkání, ve kterém naši hráči postupně získávali převahu. Bohužel zasáhl rozhodčí. Zápas na Hvězdě rozhodly přesilové hry. Rozhodčí nás poslal ve třetí třetině 2x do třech proti pěti, které soupeř využil. V závěru jsme zkoušeli hru bez brankáře a nechybělo mnoho a zápas jsme vyrovnali, ale nestalo se a dva body zůstaly v Praze.

SK Kadaň ,,B“- HC Roudnice nad Labem 7:9 (4:1, 2:4, 1:4)

Nenadál (Barcal), Tintěra, Kuchař (Barcal), Kuchař (Hlavička, Pokorný), Kuchař (Pokorný), Nenadál (Tintěra), Barcal (Nenadál), Zedek (Drábek), Nenadál (Pokorný)

V zápase v Kadani jsme od začátku až do konce zápasu přehrávali soupeře. Přes to jsme po první třetině prohrávali 4:1. Náš tým přesto stále bojoval, snažil se hodně střílet a tlačit se do soupeřovy brány. Postupem času se štěstí otočilo k nám a zaslouženě jsme vyhrály. Utkání se hrálo hodně tvrdě na což doplatil Martin Kuchař zraněním hlavy a krku (nedohrál) a Jan Nenadál zraněním hlavy. Oba jmenovaní v utkání střelili 3 branky.

Další zápasy:

13.1 HC Louny – HC Roudnice od 17:00 na zimním stadiónu v Lounech
14.1 HC Roudnice – HC Olympik Praha od 17:00 doma v Roudnici

PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT.

Příští utkání hrajeme v pátek 13.1 od 17:00 v Lounech a v sobotu 14.1 od 17:00 doma hostíme. Tímto by jsme chtěli pozvat naše fanoušky na zápasy.