2.místo pro HCR na domácím turnaji

Tým domácího klubu HC Roudnice n. L. obsadil po výborných výkonech na silně obsazeném domácím turnaji se zahraniční účastí velmi pěkné druhé místo.

Turnaj probíhal od pátku 8.4. až do neděle 10.4. na místním zimním stadionu. Pořadatelství se ujal šéftrenér domácího klubu Jaroslav Kalla a sekretář klubu Tomáš Dudek. Turnaje se zúčastnilo dohromady 8 týmu. K domácímu týmu HC Roudnice n. L. se přidal tým Berounští Medvědi, Stadion Litoměřice, HC Poděbrady, HC Příbram, Piráti Chomutov a 2 finské týmy Tappara Tampere white a Tappara Tampere blue.

V základní skupině Roudnice porazila v pátek Poděbrady 7:0, v sobotu Berounské Medvědi 4:2 a finskou Tapparu white po velkém boji 4:3. V následném nedělním semifinále se domácí tým utkal s Piráty Chomutov a ty Roudnice po vyrovnaném průběhu porazila 2:1. Bohužel poslední dvě utkání stála kluky spoustu sil a tak ve vytouženém finále už náš výběr na tým Tappara Tampere blue nestačil a odešel poražen 0:5. I tak kluci zaslouží obrovskou pochvalu a poděkování za výborný výkon a vzornou reprezentaci našeho oddílu a města Roudnice nad Labem. Velký dík také patří rodičům a fanouškům z řad mládežnických kategorií HCR, kteří vytvořili během všech utkání a hlavně ve finále bouřlivou kulisu.

Tímto turnajem došlo k ukončení úspěšné sezóny naší mládeže.

Sestava: Korous – Panešová, Fengl, Fišer, Adelt, Berger, Walter, Nenadál, Jirásek, Říha, Kalla, Malý M., Malý V., Pavlas, Krejný