A tým: – SK Kadaň ,,B“

Roudničtí si v neděli 17.9 od 18 hodin, opět v domácím prostředí, změřili síly s rezervou 1. ligové Kadaně.

Začátek zápasu ovlivnilo naše časté vylučování. Soupeř se dostal do tlaku, který využil ke střelení vedoucí branky. Od poloviny první třetiny se hra vyrovnala a nám se podařila hra vyrovnat. Zbytek první třetiny se hrál vyrovnaný hokej.

Do druhé třetiny jsme vstoupili lépe než soupeř a rychle se ujali vedení. Hra se přelévala na obě strany. Oba soupeři se snažil nedostat gól.

Do třetí třetiny soupeř nastoupil se zvýšenou agresivitou a snahou zápas vyrovnat. Našim hráčům chvíli trvalo, než si zvykli na tvrdší hru soupeře, neopláceli a trpělivě dodržovali taktiku. V polovině třetí třetiny, po dobře hrané přesilovce se nám podařilo vstřelit třetí branku.

Soupeř se vrhl do útoku, s cílem vyrovnat. Takto otevřenou hrou se náš tým dostával do šancí. Naše mužstvo hrálo koncentrovaně a proměňovalo vypracované šance. Vítězný vstup do soutěže si již
nenechalo vzít.

HC Roudnice nad Labem – SK Kadaň ,,B“ 7:2 (1:1 / 1:0 / 5:1)

Branky: Nenadál (Kasal, Günther), Kuchař (Štosek), Pokorný (Martinec, Brandejský P.), Kuchař, Pokorný (Martinec, Kuchař), Kuchař, Pokorný (Štosek)

Další utkání – soutěžní zápas KPM Ústeckého kraje

20. 9. 2017 od 18:00 jede do Mostu, soupeřem bude HC Most.