Dorost nastoupil k prvnímu mistrovskému zápasu

25.9. začala našemu Dorostu nová sezóna.

HC Vlašim – HC Roudnice 5:3

Roudničtí dorostenci doplněni o hráče z Litoměřic odcestovali k prvnímu zápasu do Vlašimi. Soupeř z Vlašimi je stejně jako náš tým složen z hráčů dvou týmů Vlašim a Sedlčany. Celé utkání bylo vyrovnané. Bohužel toto utkání nedohrál Pavel Lečbych, který se po dohrání hráčem domácích skácel na led. Záchranná služba jej převezla do Motolské nemocnice, kde se podrobil celkovému vyšetření. Toto vyšetření dopadlo dobře. Je s podivem, že toto zranění nebylo hlavním rozhodčím potrestáno, čímž de fakto řekl, že bylo v pořádku. Výsledek zápasu pak již pro náš tým nic neznamenal, protože všichni hráči mysleli na svého spoluhráče a drželi mu palce, aby vše dobře dopadlo. Dle informací tomu tak bylo. Pavel je silně otřesený, ale v pořádku.

Věříme, že dorostenecký hokej si tímto již všechna zranění vybral a zbytek sezóny již bude bez zranění.