Hodnocení akce “Týden hokeje” 23.září 2021

238

HC Roudnice nad Labem

Hodnocení akce “Týden hokeje”

23.září 2021

Tak jako každý rok již po x-té jsme se zúčastnili celorepublikové akce “Týden hokeje”. Díky propagaci na školách a školkách i když jen ve formě předání letáků někde na vrátnici, bylo to sice velice těžké a neosobní, ale i přesto se náš propagační tým nevzdával a neotálel, rozhodli jsme se propagovat náš klub i jiným způsobem v předchozích letech ověřeným.

Proto máme za sebou další skvělý nábor, kterému předcházela akce v našem městě, a to ZAŽÍT ROUDNICI JINAK. Kde jsme se ukázali s hokejovým koutkem a ukázkou střelby na branku. Pro straší byla i balanční podložka na trénink rovnováhy a pro ty nejmenší byl připraven terč s klaunem, nakrm klauna. Můžu říct, že námi připravené atrakce získaly spíš obrácené ohlasy, takže atrakce pro nejmenší využívali ti nejstarší.

Na nábor na našem zimním stadionu v Roudnici nad Labem jsme připravili velmi podobný program doplněný o prezentaci, které se zúčastnili rodiče našich dětiček z náboru, děti se zatím zúčastnili připraveného programu mimo led, byla pro ně připravena střelnice, slalom, žíněnka na kotouly, balanční podložka, vše probíhalo za asistence našich trenérů. Nadšení dětí bylo neskutečné, tohoto náboru se zúčastnilo 28 dětí, kteří nastoupili na led s chutí a radostí.

Někteří bez hrazdiček, někteří i s nimi, ale našli se i takový, kteří během chvilky zmiňovanou hrazdičku odhodili a začali jezdit bez ní. Zde nadšení přecházelo i na rodiče, kteří nevěřili tomu, že by jejich ratolesti hned takhle rychle začali věřit svým nožičkám. Ledová plocha byla rozdělaná na tři stanoviště, na ukázku mini hokeje ročníků 2015-2012 kteří navštěvují naší 2. až 4. třídu, potom na část pro děti s hrazdičkou, co stáli na bruslících poprvé a na poslední třetinu těch bez hrazdiček, kde probíhala škola hrou pro děti, co už na brusličkách již něco uměli a nepotřebovali hrazdu.

Nadšení rezonuje jak v našem skvělém realizačním týmu, tak doufejme, že i v dětech a jejich rodičích.

Nadšení dětí i některých rodičů považujeme i za to, že chtěli, najít volné místo v kabině HŠB a ponechání věcí i výstroje na něm. Nyní po náboru, v naší kabině HŠB je obsazených 22 míst, doufejme, že další budou jen a jen přibývat.