Hodnocení akce “Týden hokeje” 24.listopadu 2022

Tak tu máme letošní týden hokeje, pro nás měl vyvrcholení 24.11.2022 u nás na zimním stadionu, kde jsem pro děti připravili program, jak na ledě tak mimo led a to letos všechno s novým vedením klubu, proto to byla pro většinu z nás nová zkušenost, všichni jsme to vzali velice zodpovědně, jak přípravy na akci, tak samotnou reklamu, kde již konečně mohlo dojí k setkávání trenéra a děti ve školních zařízeních.

Nadšení dětí, že vidí trenéra našeho klubu u nich ve školce či škole bylo nepopsatelné, děti co Tomáše Demela znají již z hokejové školičky bruslení, ho představovali svým kamarádům a lákali je také na účast na akci PHH.

Dnešní prvopočáteční nervozita byla v závěru vystřídaná nadšením, jelikož se nám akci povedlo naplánovat tak, že se nám přímo ve čtvrtek kryla s třídními schůzkami na základních školách, tak jsme se trochu zalekli, zda vůbec někdo dorazí.

Ale nebyl ještě čas začátku akce a s dětmi se roztrhl pytel. Po té co se děti s rodiči zaregistrovali novým online způsobem, tak se přesunuli na opičí dráhu, kde si mohli vyzkoušet spoustu překážek, klauna a střelnici. Rodiče se mohli díky prezentaci předsedy klubu Davida Sklenáře, dozvědět pro ně velice důležité informace o chodu klubu a tom co je čeká, co jim jsme schopni nabídnout, po této prezentaci se děti i rodiče přesunuli do kabin, kde jsme měli připravené výstroje, kdyby někdo neměl něco svého, a hurá na led.

Na ledě probíhala v první polovině času ledu ukázka mini hokej od 1. a 2. třídy a v závěru ukázka 3. a 4. třídy, mini hokej se odehrával na třetině zbytek ledu byl připraven pro 19 nových účastníků akce pojď hrát hokej. Víte, jaké to je když vám trenér dá do ruky hokejku, která je třikrát větší než vy? Tak i tohle mohli naši malý účastnicí dnes zažít, když zkoušeli vystřelit svůj první góóóóóól do branky, doufám, že jim tato střelba půjde pořád tak dobře, jako dnes.

Je krásné, pozorovat první krůčky nových hráčů pod vedením Tomáše Demla, Elišky Malé a letos se nám povedla navázat i spolupráce s naším Á týmem, kde to do teď nebylo pořádně ono.

Za mne vše funguje tak, jak má a myslím, že jsme našli hledaný klid a můžeme více začít pracovat s novými hráči. A můžeme říct, že HC Roudnice nad Labem je jeden tým.

Věříme, že dnešní nejmladší zůstanou v našem týmu, že je dnešní akce bavila, tak jako nás její připravení pro ně.

Děkujeme všem zúčastněným

Za celým tým HC Roudnice nad Labem Veronika Krausová