Mladší žáci jsou opět zlatí!

Ještě než se uzavřely brány roudnického zimního stadionu, rozbouřil tribuny Podřipský pohár ročníku 2006.

V sobotu 14.4.2018 zahajovali mladší žáci turnaj s vrstevníky z Neratovic. Třítýdenní pauza byla znát a gól v prvních osmi vteřinách jim moc nepřidal. Ačkoliv se snažili, tlačili soupeře, střelecky se nedařilo a po prohře přišlo rozčarování. Na úvod nic moc. Údiv, zklamání a obavy, jak se bude domácí turnaj vyvíjet, byl z tváří celého týmu patrný.

Do druhého dvojzápasu se vrhli s vědomím, že plavková sezóna ještě nezačala a je potřeba tu hokejovou dohrát se ctí. Dvě výhry nad Mělníkem jim dodaly správný drajv do 3. zápasu, s dosud neporaženým Dívčím Hokejem, který zdolali.

V neděli ráno žáci hráli zápas s loňskými vítězi, Berounskými medvědy. Mědvědům se opět dařilo a čekal je poslední zápas turnaje. Po napínavém boji si roudničtí odnesli nejen body ze zápasů, ale v pravou chvíli i bod z nájezdů, které nebyly jejich silnou stránkou.

Turnaj byl velice vyrovnaný, a tak se jako loni čekalo doslova do poslední vteřiny, jak s pořadím zamíchá poslední zápas Roudnice vs. Nejdek. Vydřené potřebné body mladší žáci stvrdili nájezdy a k velké radosti všech slavili 1. místo, třešničku na závěr sezóny, zlatý HATTRICK.

Celkové pořadí:

1. HC Roudnice (18b.)
2. HC Berounští Medvědi (17b.)
3. Dívčí Hokej (16b.)
4. HC Junior Mělník (9b.)
5. HC Buldoci Neratovice (8b.)
6. HC Rebel Nejdek (4b.)

Týme, děkujem !!!

Korous M., Dudková D. – Fengl V., Soušek P., Adelt O., Tumpach J. – Demčík M., Nenadál F., Jirásek L., Krejný M., Jelínek D., Malá E., Musilová A., Malý M., Adelt J., Panešová H.

Velký dík patří i realizačnímu týmu: Tomáš Dudek, Petr Soušek, Jaroslav Svoboda, Martin Jelínek

A hurááá za teplem, O. Jelínková