Souboj s Letci z Letňan.

17

Roudničtí v sobotu 24.9 odjeli k dalšímu mistrovskému zápasu, tentokrát do Letňan. Letci v loňské sezóně postoupili do baráže o 2. ligu, a tak náš tým čekal velice kvalitní soupeř.

Domácí tým, předváděl hned od začátku hru, která byla založena na rychlém bruslení. Náš tým po špatném pokrytí hráčů soupeře prohrával hned od 1.minuty. Postupem času se hra vyrovnala. Martin Kuchař v oslabení nejdříve vyrovnal a za dalších 10 minut přidal druhou branku, kterou poslal Roudnici do vedení. Bohužel vedení nám dlouho nezůstalo. Letci v 34. minutě dvěma brankami otočili skóre. Po sporném vyhodnocení faulu našeho kapitána M. Hlavičky nařídil hlavní rozhodčí trestné střílení. To domácí útočník proměnil. Stav 4:2 však naše hráče nezlomil. Postupně si vytvářeli tlak a díky nabídnuté přesilovce korigovali stav na 4:3. Závěrečný tlak našeho týmu před domácí brankou již vyrovnání nepřinesl. V závěrečné minutě nám po faulu na unikajícího Beránka, hlavní rozhodčí odepřel jasný trestný nájezd a Letci tak mohli slavit své vítězství.

HC Letci Letňany – HC Roudnice 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 1. Mišner (Zima), 34. Štěpán (Zima, Mišner), 34. Bílek (Boček), 48. Štěpán (TS) – 11. Kuchař (Pokorný), 24. Kuchař, 55. Cerman (Hlavička).

Příští soupeř: HC Louny – 28.9.2016 od 16:00 v Lounech