Soustředění HC Roudnice nad Labem 2023

V termínu 19.8. – 26.8.2023 se uskutečnilo pod záštitou Města Roudnice nad Labem soustředění HC Roudnice nad Labem, kterého se zúčastnilo téměř 80 mladých hokejistů a hokejistek. Pro hráče a hráčky byl připraven celodenní program včetně zajištění stravy a pitného režimu – suchá příprava mimo led (atletika – zvyšování dynamiky, rychlosti, obratnosti, posilování, koordinace pohybu, míčové hry), intenzivní trénink na ledě (obratnost, práce s hokejkou, koordinace pohybu), po obědě relaxace, a opět suchá příprava mimo led a trénink na ledě.

Pod vedením našich trenérů v čelem s Tomášem Demelem děti podávaly maximální výkony, zlepšovaly svoji kondici a plně se připravovaly na nastávají sezonu 2023/2024.

Děkujeme městu Město Roudnice nad Labem, za podporu roudnického sportu.

#hcroudnice #roudnicenadlabem #pojdhrathokej #nejlepsidetinasvete