Stará Garda zakončila sezónu BRONZOVÁ

SG našeho klubu se ve druhém roce svého působení regionální lize neregistrovaných hráčů rozhodně neztratila a po vypadnutí v souboji o postup do finále, s pozdějším vítězem celého turnaje Podřipsko Cup s týmem HC SPARTA Litoměřice, obsadila nakonec krásné 3. místo.

Tento ročník byl velice vyrovnaný a z týmů, které postoupily do závěrečného play-off turnaje mohl zvítězit každý. O vítězi letošního ročníku musely rozhodnout až nájezdy ve třetím finálovém utkání.

Po prvním ročníku, kdy si na sebe tým SG zvykal, byl tento ročník již o něčem jiném. K týmu se přidali hráči, kteří se stali tahouny mužstva. Při zápasech a zvláště v kabině bylo znát, že se hokejem baví. V dresech HC Roudnice táhli Starou gardu bývalý hráči našeho klubu: Dobiáš Martin, Hubálek Jiří, Landsdorf Jan, Novák Petr, Šatra Zděnek, Horák Filip, Petr Marek a Patrik Fridrych.

Celková tabulka Podřipsko Cup 2018:

1. HC Sparta
2. HC Libochovany