Týden hokeje v Roudnici nad Labem

17

Přijďte ve středu 28. 9. 2016 v 10:00 na Zimní stadion v Roudnici nad Labem na akci v rámci Týdne hokeje

Ve středu 28. 9. 2016 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Náš hokejový klub ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (může být i cyklistická helma a lyžařské rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro

in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se vše zapůjčit přímo na zimním stadionu, přímo na místě.

Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

HC Roudnice nad Labem