Čtvrťáci podlehli Stadionu

18

Žáci čtvrté třídy měli po vánočních svátcích třítýdenní zápasovou pauzu.  Poprvé nastoupili k zápasu v pondělí 18. ledna 2016, kdy přivítali na domácím ledě celek HC Stadion Litoměřice. Mladým nadějím toto utkání příliš nevyšlo a po třech třetinách odešly poraženy 2:7.

V první třetině žlutomodří skórovali jednou a dvakrát inkasovali. Domácí hosty přehrávali, ale nedokázali využít šance. Ve druhé části úřadovali pouze Kališníci. Roudnickým nadělili tři góly a ani jednou nezaváhali. Po dvou periodách byl stav 5:1 ve prospěch Stadionu. Ve třetím dějství góly znovu padaly více do klece domácích. Modrožlutí se pouze jednou prosadili a dvakrát kapitulovali. Zápas vyhrály Litoměřice, které porazily Roudnici 7:2.

HC Roudnice nad Labem – HC Stadion Litoměřice 2:7 (1:2, 0:3, 1:2)

Sestava HC Roudnice nad Labem: Korous, Medřický – Fengl, Soušek – Adelt, Tumpach,  Demčík, Nenadál, Jirásek, Dudková, Balcar, Malá, Havlasová, Machová, Jelínek.

Sestava HC Stadion Litoměřice: Tvrzník, Plosová, Drahorád, Ransdorf, Hladík, Hamr, Prokůpek, Vandrovec, Salazar, Zahálka, Hlavička, Kafka, Míček.