Čtvrťáci získali na vánočním turnaji zlaté medaile

vanocni turnaj

V pondělí 28. prosince 2015 se na roudnickém zimním stadionu konal vánoční turnaj čtvrtých tříd. Do královského města se sjely tři týmy. HC Vlci Jablonec, HC Draci Bílina a HC Warrior Brno. Turnaj odstartoval hru na velké kluziště. Malí hokejisté tak měli možnost poprvé v životě okusit přesilovou hru i oslabení. Obou variant se Roudničtí zhostili na výbornou. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané, neboť mnoho gólů začalo padat až v posledních minutách.

vanocni turnaj

Celý turnaj proběhl v přátelské vánoční atmosféře. Pro žáky HC Roudnice byl tento turnaj velmi úspěšný, protože všechny tři zápasy vyhráli a získali tak zlaté medaile. Ale ani ostatní účastníci nemuseli být smutní. I oni obdrželi poháry, diplomy, medaile a dětské šampaňské. Velké poděkování patří jak dětem, tak i realizačnímu týmu. Jmenovitě Janu Pejšovi, Petru Součkovi, Jaroslavu Svobodovi a samozřejmě také rodičům. A co popřát do nového roku? Hodně zdraví a pěkné hokejové výsledky.

Výsledky:

HC Roudnice n/L – HC Draci Bílina 9:4

HC Roudnice n/L – HC Warrior Brno 5:1

HC Roudnice n/L – HC Vlci Jablonec n. N. 5:2

Celkové umístění:

1. HC Roudnice n/L.

2. HC Draci Bílina

3. HC Warrior Brno

4. HC Vlci Jablonec n. N.

Autor článku: Soňa Jirásková