Další naši odchovanci v reprezentačním dresu

V tomto měsíci si dvě hráčky našeho klubu, Denisa Dudková a Eliška Malá, vyzkoušely atmosféru reprezentačního srazu hráček do 16 let. Obě hráčky dostaly pozvánku do širšího výběru národního týmu. Obě jsou odchovankyně našeho klubu, které za náš klub hrají ženskou ligu a k tomu nastupují i v lize starších žáků. Denisa je brankařka – ročník 2005. Eliška je útočnice – ročník 2004.

Obě prošly celou mládežnickou organizací našeho oddílu. Je vidět, že práce našeho trenérského týmu, s chutí samotných hráčů a hráček na sobě pracovat, nese své ovoce. Tyto pozvánky do reprezentačních výběrů kraje a České republiky ukazují na naší kvalitní a poctivou práci s mládeží.

Těší nás, že k níže jmenovaným hráčům a hráčkám: Petr Kalina, Tomáš Guman, bratři Procházkové, Ivana Beránková (roz. Černá), Gabriela Horáková, Kamila Richtrová a Daniela Pejšová, kteří prošli naším klubem, a reprezentační dres již oblékly, přibývají další jména.

Oběma hráčkám držíme palce a přejeme úspěch.