Roudničtí ve středu 22.2 odjeli do Kadaně k druhému utkání play off.

SK Kadaň B – HC Roudnice 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky:
Brandejský J. (Brandejský P., Drábek), BrandejskýJ. (Vacek), Sailer (Brandejský J., Hlavička)

Bohužel pevně stanovené termíny utkání neumožnili našemu týmu odcestovat k utkání s hlavním trenérem a v maximální síle. Hráči A týmu přesto přijeli do Kadaně k druhému utkání play off odhodlaný vrátit souboj o postupové místo ještě jednou do Roudnice.

Do utkání naše mužstvo vstoupilo mnohem lépe než v sobotu. Zlepšili jsme pohyb na celém kluzišti a pečlivěji bránili střední pásmo. Soupeř si vytvářel sice více střeleckých příležitostí, které ale s přehledem likvidoval náš brankář Karel Kolařík. Postupem času jsme srovnali hru a dostali se do dvoubrankového vedení. Za stavu 0:2 pro náš tým, domácí výrazně přitvrdili hru, místy až za hranici pravidel. Je spodivem, že rozhodčí vše mlčky přecházeli. Náš tým na tvrdou hru soupeře bohužel nedokázal zareagovat. Domácím se díky proměněnému trestnému nájezdu a gólu na hranici pravidel, kdy domácí útočník bránil našemu brankáři ve hře, podařilo vyrovnat. Poté se hra vyrovnala. V úvodu třetí třetiny se soupeř ujal vedení 3:2. Náš tým to nepoložilo, zvýšili jsme aktivitu a po pěkné akci J. Brandejského s P. Sailerem jsme vyrovnali. Závěr zápasu byl z obou stran opatrný. Soupeř se půl minuty před koncem zápasu ujal šťastnou brankou vedení, které si udržel až do konce zápasu. Tato branka znamenala konec postupových nadějí našeho týmu. Pro všechny fanoušky roudnického hokeje je to po celkem dobře odehrané sezóně brzký a smutný konec této hokejové sezóny.

Hokej je sport, většinou vyhraje ten lepší a někdy ten malinko šťastnější. V tomto duelu vyhrál ten šťastnější, nebo z našeho pohledu ten komu více přáli rozhodčí.