Turnaj 2. tříd

V neděli 5.11.2023 se naše 2. třída zúčastnila hokejového turnaje v Lounech. Mužstvo složené z deseti hráčů a hráček, změřilo síly celkem se třemi družstvy. Jako první jsme se postavili proti domácím HC Slovan Louny. Utkání bylo velmi vyrovnané a skončilo 4:4.

Ve druhém zápase jsme hráli s HK Lev Slaný. Tento zápas se pro nás nevyvíjel moc dobře. V jednu chvíli jsme dokonce prohrávali 9:6. Nakonec se ale našim mladým hokejistům a hokejistkám podařilo utkání skvěle otočit a konečný stav byl 10:13 pro Roudnici.

Po menším odpočinku v kabině a drobném občerstvení jsme nastoupili k poslednímu zápasu a to s HC Pilsen Wolves. V tomto zápase jsme měli po celou dobu jasnou převahu a s přehledem zvítězili 4:16.

Celkem jsme na turnaji získali 7 bodů. S tímto počtem bodů jsme se umístili na úžasném 1. místě.