Výsledky 50. týdne

18

Áčko ke konci roku čekalo hodně cestování, nejprve dohrávali v Klášterci, kde se jim od začátku dařilo. Nakonec však opět dopláceli na vysoký počet vyloučení a Tygři dvěma góly při hře 5 na 3 srovnali. Při nájezdech se blýskl Karel Kolařík, naopak hráči nebyli schopni vstřelit branku a to po 10 sériích nájezdů znamenalo prohru.

V Kadani chtěli vyhrát za každou cenu, což bylo vidět od začátku zápasu. Po vyřešení drobných problémů na výstroji Martina Štoska (zapomněl doma brusle), se nám podařilo nastoupit do zápasu. První dva góly padly sice do naší sítě, nicméně poté se roudničtí rozbruslili a pokračovali v tom až do 60. minuty.

Starším žákům se nedařilo v Bílině, která má ve svém mužstvu opravdu šikovné hráče. Roudničtí nevypustili ani vteřinu zápasu, bohužel to na domácí nestačilo. Výsledek pro nás nelichotivý, pro domácí zasloužený.

Chuť si spravili o týden později, kdy doma přivítali Louny a do jejich sítě nastříleli 10 gólů. Začátek zápasu tomu sice neodpovídal, protože v sedmé minutě prohrávali 0:2. Další průběh však domácí zvládli a zaslouženě zvítězili.

Mladší žáci v Bílině na nic nečekali a první třetinu vyhráli 4:0. Soupeř tedy musel dohánět což pro domácí byla pohodlná situace. Žádné překvapení se už nekonalo a výsledek Roudnice uhlídala.

V předehrávce 16. kola o dva dny dříve ve čtvrtek jsme začali poněkud ospale. Po první třetině byl sice výsledek nerozhodný ale výkon nepřesvědčivý. Děti po přestávce nohy rozjezdili a nenechali nic náhodě, přidali dalších 8 branek a v zápase zvítězili.

5. třída nestačila na hostující Ústí, bruslařsky jsme na tom nebyli až tak zle, problém byl v nedůrazu při zakončení. Ze všech střeleckých pokusů skončil v brance Ústí pouze jeden a to na výhru v zápase nestačilo.

V Bílině páťáci hodili prohru z předešlého dne za hlavu a začalo se jim dařit hned na začátku zápasu. Do sítě soupeře nastříleli neuvěřitelných 20 gólů a připsali další body do tabulky.

Na tento úspěch však nenavázali v dohrávce v týdnu doma proti Litoměřicím. Zaostávali jsme ve střelbě i bruslení a nedařilo se nám dostat z obraného pásma. Po pár pokusech v útoku jsme vsítili 2 góly, to ale na Litoměřice nestačilo. Při dalších útočných akcích nám chybělo nějaké „překvapení“ soupeře a golman hostů všechny ostatní pokusy pochytal.

Muži

14. kolo KLM Ústecký kraj

Sk Trhači Kadaň „B“ – HC Roudnice 5:10
Branky: Vacek(Čichovský), Křepelka(Lauko), Pokorný(Vacek), Kuchař(Pokorný), Pokorný(Štosek), Kuchař(Pokorný), Lauko(Čichovský), Vacek(Kuchař), Pokorný(Vacek), Čichovský(Štosek)

12.12.2019
10. kolo (dohrávka) KLM Ústecký kraj

HC Tygři Klášterec n/O – HC Roudnice 6:5 SN

Branky: Čichovský(Barcal), Tintěra(Barcal), Štosek(Purma), Barcal(Kolenatý), Štosek(Lauko)

HC Roudnice – HC Slovan Louny 10:4

Branky: Walter(Fengl), Adelt(Fišer), Šimon(Suchánek), Štajnc, Štajnc(Šimon), Štajnc(Šimon), Šimon(Malá), Suchánek(Šimon), Šimon, Malá(Štajnc)

Mladší Žáci

15. kolo Liga mladších žáku „D“

HC Draci Bílina – HC Roudnice 7:13

Branky: Říha(Čepková), Malý V.(Čepková), Malý M.(Knotek), Kalla, Malý V., Říha(Malý V.), Malý M.(Knotek), Malý M.(Berger), Malý M.(Kalla), Kalla, Kalla(Malý M.), Malý M., Malý V.

19.12.2019
16. kolo Liga mladších žáku „D“

HC Roudnice – HC Slovan Louny 9:7

Branky: Malý M.(Walter), Malý M.(Kalla), Malý M.(Kalla), Říha(Kalla), Malý V.(Čepková), Malý M.(Malý V.), Malý V.(Malý M.), Malý V.(Malý M.), Říha(Malý V.)