Začínáme trénovat na ledě!

280

Hráči a hráčky se dočkali. Od 3.12 se začínají rozvolňovat koronavirová opatření. Ve sportu je umožněno vnitřní sportování ve skupině 10 osob.

Roudničtí hokejisté a hokejistky pokračují postupnými kroky k návratu k normálnímu klubovému režimu. Ve čtvrtek 3.12. opouštíme trénování na venkovních sportovištích a přecházíme s tréninky na ledovou plochu. Tento hladký přechod je umožněn rychlou přípravou ledové plochy. Náš velký dík tak patří vedení RMS a ZS, kteří jako jedni z mála v okolí nerozmrazili led a tím nám umožnili rychlý návrat na ledovou plochu.

Na webových stránkách jsou a budou umístěny aktuálně upravené rozvrhy. Rozvrhy byly tvořeny ve spolupráci s šéftrenérem mládeže a s ohledem na covidem omezující podmínky. Rozvrhy jsou a budou zatím tvořeny ve dvoutýdenním cyklu. TJ má na žádost hlavního trenéra pouze 45 minut. Děti dlouho nic nedělaly a 45 minut intenzivního tréninku jim zatím stačí. Takto vzniklá delší pauza bude sloužit k bezpečné výměně  skupin v budově. Doufáme, že všichni ocení možnost se opět dostat na led a to i za omezených podmínek. Většina ZS v okolí ještě zůstává uzavřených (Mělník, Louny, Klášterec apod.)

Prosíme rodiče, hráče, hráčky a trenéry o dodržování všech momentálně platných anticovidových opatření.