Přijďte ve čtvrtek 26.1. od 16:30 na ZS Roudnice n.L. na akci Týden hokeje

11

Ve čtvrtek 26.1. od 16:30 h budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Roudnice ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na ZS Roudnice nad Labem už podruhé akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést?

Stačí jen brusle, helmarukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in- line bruslení, vezměte je rovněž s sebou.
Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Tomáše Dudka (tel. 606 337 797, dudek.rms.zs@rete.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Více informací na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.