Stará Garda vítězem Memoriálu „Bubika“ Procházky

Závěr sezóny si náš výběr staré gardy zpestřil účastí na 21. ročníku Memoriálu Jardy „Bubika“ Procházky. Tradičního turnaje se zúčastnila celkem čtyři družstva. K domácí staré gardě se přidala družstva Radešína, New Stav z Mělníka a Hřebci Cítov.

Domácí pořádající tým po třech výhrách obsadil první místo, a tak putovní pohár letitého turnaje zůstává konečně alespoň na jeden rok v síni slávy domácího klubu.

Pořádání turnaje se letos ujalo vedení hokejového oddílu s pomocí Jaroslava „Sódi“ Svobody a Jana Koubka, kterým patří velký dík za pomoc s uspořádáním a organizací. Záštitu nad turnajem převzal starosta města Roudnice nad Labem Ing. František Padělek, který věnoval ceny v podobě pohárů a vedení hokejového klubu mu za to děkuje. Jinak turnaj probíhal v přátelské atmosféře a uvolněném duchu za což je potřeba všem zúčastněným hráčům poděkovat.

Tomáš Dudek – sekretář klubu