Výsledky 4. týdne

Tým mužů tentokrát vyjel do Loun, kde se jim podařilo na samém začátku zápasu v čase 0:13 ujmout vedení. Před první sirénou přidali další dva góly a zbytek zápasu už si skóre uhlídali, z čehož vyplynula cenná výhra na ledě Loun.

Ženy se v poslední lednoví neděli vydali na sever do Liberce, kde jim na výhru nestačila jedna jediná branka. Bohužel si s sebou odvezly prohru 1:4.

Mladší žáci hostili Slovan Ústí, se kterým se dlouho přetahovali o výsledek. Domácí však byli poctivější v bruslení a ve třetí třetině se jim podařilo odskočit na rozdíl dvou branek, na který již nedokázal soupeř odpovědět.

Starší žáci navázali na své mladší spoluhráče z klubu a byla z toho hned od začátku jasná převaha Roudnice. S jistějším výsledkem přišel i větší klid na puku a góly padaly po nádherných akcích a kombinacích. Konečný výsledek 13:7 pro domácí.

18. kolo KLM Ústecký kraj

HC Louny – HC Roudnice 4:7

Branky: Pokorný(Kuchař), Pokorný, Barcal(Kalla), Vacek M.(Lauko), Vejl(Kopecký), Pokorný(Kuchař), Kalla(Lauko)

Ženy